Atvaļinājums
2016-12-06
Darbiniekam tiek piešķirts atvaļinājums. Kavējumos vajadzīgā informācija ir ievadīta. Kas ir jādara tālāk? Mani interesē, kur es varu redzēt atvaļinājuma naudas aprēķinu, kas ir jāizmaksā darbiniekam?
2012-03-12
Kavējuma naudas aprēķinu var redzēt:

1) no atbilstošā kavējuma ieraksta, izmantojot 'Darbības' jeb 'Zobrata' funkciju 'Kavējuma kompensācijas aprēķins';
2) izmantojot moduļa 'Algas' atskaiti 'Kavējuma aprēķins'.
2012-03-12
Nekas šajās darbībās neparādās, tur var redzēt tikai to no kura līdz kuram datumam ir piešķirts atvaļinājums. Un dokumenta beigās ir rakstīts- Aprēķinā kompensācijas netiek ievietotas
2012-03-13
Labdien.

Šī problēma ir piefiksētu un tās labojums būs pieejams nākamajā versijā, kas varētu iznākt mēneša beigās.
2012-03-13
Paldies!
Back to the list
Latest Posts
HC
Bom dia, vimos por este meio, uma vez mais solicitar uma solução urgentemente para o facto de não...
10:26 13 Jun 2025
Boa tarde, Estamos há um dia sem faturar, agradecemos resolução urgente do problema. O program...
19:44 5 Jun 2025
You can subscribe to notifications for any post in this forum by selecting the 'star' icon on the top right corner of the topics list. You have to log in to use this functionality.