liitetietotositteet
Eva-Maria Lang
2016-11-18
Hei,

miten liitetietotositteet saadaan järjestelmään ja millä tositelajilla (mikäli vakioitu)?
Hansa
2016-11-18
Terve Eva,

valitettavasti nyt en ymmärrä kysymystäsi. Haluatko muokata kysymyksesi uudestaan kiitos ?
t: Hansatki
Eva-Maria Lang
2016-11-21
LähettäjäHansa13:52 18 Mar 2016
Terve Eva, valitettavasti nyt en ymmärrä kysymystäsi. Haluatko muokata kysymyksesi uudestaan kiitos ? t: Hansatki
Tilinpäätöksen liitetietotositteet. Ne kun todentavat liitetietoja, mutta eivät ole varsinaisia liiketapahtumakirjauksia.
Hansa
2016-12-12
Terve,

emme valitettavasti vieläkään ymmärrä mitä tarkoitatte. Eli mistä haluatte tuoda mitä standard taloushallintoon missä muodossa?
t: Hansatuki
This thread has been closed for further comments. Please create a new thread
Takaisin listaukseen
Uusimmat viestit
Hei, Ohjelmaan tuki tänään pakollinen päivitys, jonka jälkeen se ei enää toimi vanhassa koneessan...
15:30 4 Heinä 2025
Småbönders Handelslag
Uusittiin taloushallinto-paketin ajalle 1.7-31.8.2025, maksu meni pankkitililtä mutta sitten Standar...
09:37 1 Heinä 2025

Seuraamme foorumia toimistotunteina ja pyrimme vastaamaan kaikkiin kyselyihin 24 tunnin sisällä

Voit tilata ilmoitukset mistä tahansa tämän keskustelupalstan postauksesta valitsemalla tähtikuvakkeen aiheluettelon oikeasta yläkulmasta. Sinun on kirjauduttava sisään käyttääksesi tätä toimintoa.